Manduka PROlite Mat

PVC
Podložky na jógu

• příjemná na cvičení v nízkých polohách
    • Klouže. Ve střeše a podobných polohách jsem nešťastná

Moc jsem se na ni těšila, ale je to zklamání. Vzhledem k tomu, že bojuji s bolestmi zápěstí a skákavým prstem, je pro mne stabilita moc důležitá. Takže se vracím ke své staré, jinak bych ze cvičení neměla radost. Moc mne to mrzí. Dlouho jsem se při výběru rozhodovala a chyba...

• , zakoupeno v YogaGuru

• Podložku jsem kupovala jako dárek pro cca 2x týdně praktikující maminku, ale měla jsem tu možnost také vyzkoušet a opravdu je podložka perfektní.
    • Dle mého názoru vhodná jak pro (věčné) začátečníky cvičící občas, tak pro pokročilé cvičící denně.
    • Zpočátku lehce klouže, ale to je běžná vlastnost nové jógamatky.
    • K produktu obdrží zákazník informace k péči a používání.
  • , zakoupeno v YogaGuru

Spoliehala som sa na stopercentnú kvalitu, avšak úplná spokojnosť sa nedostavila. Nie je to zlá jogamatka, materiál je príjemný a kvalitný, ak máte ruky suché, cvičí sa na nej príjemne, prilieha dobre k zemi, ma stabilný tvar a je tak akurát mäkká. Je trochu ťažšia ale nikdy mi to nevadilo. Ale v momente, ako mám mokré a spotené ruky, začnem sa šmýkať už aj pri takých pozíciách ako downward dog a tým, že pri ashtanga joge sa veľmi často potím, bez neustáleho zarovnávania to nejde. Miestami mi to príde až nebezpečné. Manduka sa chváli tým, že ich jogamatky majú snáď večnú živostnosť a treba ich "zlomiť". To znamená, čím dlhšie na nej cvičíte, tým lepšie. Cvičím na nej každý deň od septembra (teraz je február) a dávam jej tak ešte pol roka na to, aby sa brejkla a začala fungovať tak super, ako o nej mnohí hovoria. V opačnom prípade, ak to takto pôjde ďalej, ju budem nútená vrátiť. Neviem či je to spôsobené aj farboun(asi blbosť), no moja kamarátka má čiernu a veľmi si ju chváli.

Materiál
PVC
Podložky na jógu

Využijte skvělé příležitosti a pořiďte si podložku, která je zároveň velmi ceněným kouskem - na světě je těchto podložek opravdu relativně malé množství a dostalo se nám vzácné příležitosti stát se jedním z prodejců, kteří ji do svého sortimentu mohli zařadit.

Kolekce "Manduka with Adriene" oslavuje Adriene Mishler - osobu, která velmi ovlivnila jógíny po celém světě. Za posledních 10 let inspirovala miliony lidí a pomohla zpřístupnit jógu všem. Tato jubilejní kolekce je navržena tak, aby inspirovala k rovnováze a domácímu cvičení jógy s Adriene. Design je jednoduchý a jedinečný. Barvy jsou přirozené až neutrální a zútulní Váš domácí jógový prostor.

Oboustranná podložka na jógu PROlite® je perfektním řešením pro lidi, kteří hledají lehkou všestrannou podložku na jógu s vynikající kvalitou, tlumením a odolností. PROlite Reversible je dvoubarevná podložka s jinou barvou a povrchovou strukturou na každé cvičné straně.

Podložka PROlite® Mat je skvělou volbou pro ty, kteří cvičí často a potřebují jógamatku přenášet z místa na místo. Vyrobena je ze směsi polyesteru a PVC s ekologickou certifikací pro nadstandardní komfort a dlouhou životnost. Jógamatka se nebude opotřebovávat, nehrozí žádné drolení, olupování, ani roztržení, vhodná je i pro větší zátěž, například při velmi častém praktikování jógy. Manduka na materiál poskytuje doživotní záruku. Materiál je hutný, silný, jógamatka skvěle pruží, takže zmírňuje zatížení kloubů, zároveň ale poskytuje potřebnou stabilitu ve všech jógových pozicích.

PROlite® Mat je lehčí variantou podložky Manduka PRO, vlajkové lodi společnosti Manduka. Materiál obou podložek je totožný, liší se rozměrem a tloušťkou. PROlite® Mat se hodí na cvičení doma, v jógových studiích, i na cestách. Vyberte si barvu, která vám bude slušet, protože další jógamatku už nebudete potřebovat...

2zákazníci nedoporučují produkt

• příjemná na cvičení v nízkých polohách
    • Klouže. Ve střeše a podobných polohách jsem nešťastná

• , zakoupeno v YogaGuru

• Zpočátku lehce klouže, ale to je běžná vlastnost nové jógamatky.
    • K produktu obdrží zákazník informace k péči a používání.

• , zakoupeno v YogaGuru

Jogamatka je v pořádku. Jen více klouže, než jsem čekala. Doufám, že se to časem vylepší a ruce nebudou klouzat.

Dozivotni zaruka

• , zakoupeno v Flexity

dcera je velmi spokojená

• , zakoupeno v YogaGuru

• neklouže, nádherně drží na jakémkoli povrchu, snadno se omývá, skladná a vcelku i lehká, ideální na cesty
  • , zakoupeno v yogastore.cz

• Jogamatka je velice pohodlná a snadno omyvatelná.
    • Není úplně nejlehčí - vybrala bych si jí ale znovu.

• Hezky design
    • Lehka
    • Dobre se na ni praktikuje
  • , zakoupeno v ZEN SPORTS

• Ekologicka na dlouhou dobu